Serial Dziedzictwo (280) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 22 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (280) streszczenie odcinka

Po nocnym dyżurze Ibrahim odwozi Czarną do domu, a następnie wspólnie biorą udział w pościgu za sprawcą rabunku. Podczas akcji Ibrahim ratuje życie Czarnej, która przyjmuje jego oświadczyny. Seher i Frat planują ucieczkę, jednak Yaman podejrzewa ich intencje. Yaman zabiera Yusufa na szczepienie, gdzie chłopiec otrzymuje lek zaburzający percepcję. Gdy Yaman traci przytomność, Seher ucieka z chłopcem, zmieniając tożsamość i ukrywając się w Turcji. Yaman rozpoczyna pościg za nimi. Zmartwiony stanem zdrowia stryjka, Yusuf dzwoni do niego, próbując dowiedzieć się o ich pobycie. Tymczasem Bora porywa Neslihan.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (280)?

Turecki serial Dziedzictwo (280) wyemitowany zostanie w środa, 22 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (280) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (280) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj