w

Cobra Cai sezon 4 kiedy? [Data premiera]

Cobra Kai sezon4 kiedy premiera

Cobra Kai sezon 4 – data premiery. Kiedy nowe odcinki ukażą się na Netflix? Prace ruszą na początku 2021 roku.

Cobra Kai na Netflix

Cobra Cai to spin-off filmu Karate Kid. Pierwsze dwa sezony były przygotowane na Youtube Red, ale potem serial wykupił Netflix. Na początku 2021 roku ukazał się sezon 3. Do tej pory łącznie wyszło 30 odcinków.

Serial Cobra Kai zyskuje coraz większą popularność. Po premierze sezonu 3 coraz więcej osób zaczęło oglądać serial o karate od odcinka pierwszego. Wszyscy nie mogą doczekać się kiedy pojawi się data premiery sezonu 4.

Cobra Kai sezon 4 kiedy premiera?

Data premiery Cobra Kai 4 nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że na początku 2021 powinny rozpocząć się zdjęcia do kolejnych 10 odcinków. Wiele wskazuje na to, że Cobra Kai sezon 4 nie będzie ostatnim. To zbyt duży hit, aby kończyć go już teraz.

Scenarzyści mają gotowy pomysł na finał serialu, ale jak długo ciągnąć będzie się historia zależy od Netflixa.

Cobra Kai sezon 4 kiedy premiera zależy w dużej mierze od pandemii. Jeśli plany nie zostaną pokrzyżowane, to zdjęcia zakończą się jeszcze w tym roku, a co za tym idzie data premiery Cobra Kai 4 mogłaby zostać ustalona na początek 2022 roku. To póki co jednak spekulacje.

Wszystkie odcinki Cobra Kai z sezonu 1, 2 i 3 można obejrzeć na Netflix. Serial ma bardzo dobre opinie. Na filmweb internauci dali mu średnią ocenę 8,0. Poniżej prezentujemy zwiastun sezonu 3.

Cobra Kai zwiastun

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 326 i 327. Streszczenie szczegółowe odcinków

Lupin sezon 2 kiedy

Lupin sezon 2. Kiedy? Data premiery