Cobra Cai sezon 4 kiedy? [Data premiera]

Cobra Kai sezon 4 – data premiery. Kiedy nowe odcinki ukażą się na Netflix? Oficjalnie potwierdzono datę premiery na 31 grudnia 2021 roku. Jest już dostępny zwiastun nowego sezonu.

Cobra Kai na Netflix

Cobra Cai to spin-off filmu Karate Kid. Pierwsze dwa sezony były przygotowane na Youtube Red, ale potem serial wykupił Netflix. Na początku 2021 roku ukazał się sezon 3. Do tej pory łącznie wyszło 30 odcinków.

Serial Cobra Kai zyskuje coraz większą popularność. Po premierze sezonu 3 coraz więcej osób zaczęło oglądać serial o karate od odcinka pierwszego. Wszyscy nie mogą doczekać się kiedy pojawi się data premiery sezonu 4.

Cobra Kai sezon 4 kiedy premiera?

Data premiery Cobra Kai 4 została już oficjalnie potwierdzona. Na początku 2021 rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych 10 odcinków, a w maju ukazał się oficjalny teaser czwartego sezonu, który zwiastuje powrót Terry’ego Silvera. Cobra Kai sezon 4 premierę będzie miał 31 grudnia!

Wiele wskazuje na to, że Cobra Kai sezon 4 nie będzie ostatnim. To zbyt duży hit, aby kończyć go już teraz.

Scenarzyści mają gotowy pomysł na finał serialu, ale jak długo ciągnąć będzie się historia zależy od Netflixa.

Cobra Kai sezon 4 kiedy premiera zależy w dużej mierze od pandemii. Jeśli plany nie zostaną pokrzyżowane, to zdjęcia zakończą się jeszcze w tym roku, a co za tym idzie data premiery Cobra Kai 4 mogłaby zostać ustalona ostatni kwartał 202! roku.

Wszystkie odcinki Cobra Kai z sezonu 1, 2 i 3 można obejrzeć na Netflix. Serial ma bardzo dobre opinie. Na filmweb internauci dali mu średnią ocenę 8,0. Poniżej prezentujemy zwiastun sezonu 3.

Cobra Kai zwiastun

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P