Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 – kiedy? Znamy datę premiery

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 kiedy premiera? Mamy dobre wieści dla fanów tego serialu. Sezon 4 Sabriny ukaże się jeszcze w 2020 roku!

Chilling Adventures of Sabrina to opowieść o nastoletniej Sabrinie Spellmann. W jej żyłach płynie krew ludzi oraz wiedźm. Próbuje połączyć swoje dwa oblicza… co przynosi widzom niezłą rozrywkę. Jest to serial twórców Riverlade.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 – kiedy premiera?

Do tej pory ukazały się trzy sezony serialu Chilling Adventures of Sabrina. Składały się na nie 28 odcinki. Każdy nich trwa około godziny. Fani serialu czekają jednak na nowe odcinki zadając pytanie „Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 kiedy premiera na Netflix?”.

Czytaj również: Kiedy premiera Strangers Things sezon 4?

Na szczęście data premiery jest już znana i są to całkiem dobre wieści. Nowe odcinki są bliżej, niż dalej. Ukażą się jeszcze w 2020 roku, a mianowicie 31 grudnia o godzinie 9:00. Brzmi jak dobry plan na powitanie Nowego Roku? Niestety mając na uwadze sytuację na świecie może być to jedna z bardziej realnych opcji. W każdym bądź razie nawet przed rozpoczęciem świętowania Nowego Roku fani serialu na pewno skuszą się na jakiś odcinek Chilling Adventures of Sabrina sezon 4.

Zobacz teaser Chilling Adventures of Sabrina sezon 4:

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 – premiera 31 grudnia 2020

Niestety złą wiadomością jest fakt, że sezon 4 ma być ostatnim, jaki zostanie wyprodukowany. Fani serialu zaczęli składać jednak petycje, aby zmienić tę decyzję. Czy przyniesie ona efekty? Czas pokaże. Póki co trzeba czekać na premierę sezonu 4.

Chilling Adventures of Sabrina na Netflix

Zanim ukaże się sezon 4 można przypomnieć sobie dotychczasowe odcinki. Osoby, które jeszcze nie zaczęły oglądać tego serialu mogą nadrobić zaległości. Chilling Adventures of Sabrina online dostępny jest na platformie Netflix.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P