w

Brzydula 2 odcinek 89, 90 streszczenie

Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 89 i 90 – streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja serialu w TVN 7. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać go w internecie.

Brzydula 89 i 90

Brzydula 89 wyemitowana w TVN7 zostanie w poniedziałek 22 lutego 2021 roku o godzinie 20:00. Następnego dnia, czyli we wtorek obejrzeć można odcinek 90.

Brzydula 2 online w formie VOD można oglądać na platformie Player. Live stream online z TVN7 dostępny jest również na Player.PL.

Brzydula 2 odcinek 89 streszczenie

W 89. odcinku serialu Brzydula Ula próbuje skontaktować się z Adamem. Ten jednak nie odbiera telefonu. Przed wyjściem do pracy przyjaciółka podrzuca Ani papiery z F&D. Wspomina, że musi porozmawiać z Turkiem. Wszystko słyszy Bożenka, która wychodzi za Ulą. Wsiada do auta i informuje ją o decyzji Adama… Co na to Ula?

Aleks spotyka się z Francesco na kawę. Zapewnia go, że F&D stoi na skraju bankructwa i jedyne, co mogłoby je uratować to cud. Po wyjściu z restauracji Febo Włoch zdradza jeden ze swoich sekretów. Co knuje Francesco?

Ula i Bożenka jadą do Adama. Dobrzańska zapewnia kuzynkę Maćka, że nie pozwoli sprzedać firmy. Wbrew temu, co mówią wszyscy. Adam jest nieugięty – podjął już decyzję! Emocje Uli biorą górę. Kobieta wybiega zapłakana. Bożenka obwinia o wszystko Adama. Czy ma jednak rację?

Marek rozmawia z Violą o ich wspólnym interesie. Kobieta ma tylko jedną prośbę – nie chce kontaktować się z Febo. Rozmowę przerywa im telefon od Fica, który ma dla Marka dobre wiadomości! Niestety, dla Violetty niekoniecznie…

Przerażony Adam jedzie z Ulą i Bożenką do firmy na spotkanie z rodzeństwem Febo. Dobrzańska dodaje mu otuchy. Tymczasem Aleks tęskni za starymi czasami, kiedy w biurze chodziło wszystko jak w zegarku. Czy Paulina mu ulegnie? Po rozmowie z Ulą Adam idzie zainstalować się w swoim gabinecie. Na miejscu czeka już na niego Aleks.

Brzydula odcinek 90 streszczenie

Brzydula 90: Ula i Marek spotykają się z rodzeństwem Febo. Aleks nie szczędzi docinek byłemu prezesowi. Ula nie daje się sprowokować. Przedstawia wspólnikom swój plan naprawczy.

Adam zabiera od Matyldy klucze i swoje rzeczy. Księgowa jest niepocieszona. Uważa, że świetnie się spisała.

Mecenas Fic informuje Violettę, że muszą skorygować swoją umowę, bo sytuacja uległa zmianie. Kobieta jest jednak nieugięta – nadal żąda połowy majątku Hu! Nie rozumie też, dlaczego mecenas chce od niej zwrotu połowy zaliczki…

Ula proponuje Febo nową umowę, która połączy ich na kolejny rok i zapewni rodzeństwu większy udział. Aleks jest zaskoczony propozycją. Wściekły wychodzi. Liczył, że Dobrzańskim znowu powinie się noga… Aleks bez skutku próbuje przekonać Francesco, że czas działa jedynie na ich korzyść. Tymczasem Paulina szuka okazji, żeby wybadać, jak się ma małżeństwo Dobrzańskich. Po rozmowie z Francesco Aleks zgadza się przystać na ofertę Uli i Marka. Stawia jednak warunek! I nie tylko on…

Marek przekazuje dobre wiadomości dla Sebastiana. Przyjaciel cieszy się, że wreszcie pojawiło się światełko w tunelu. Tymczasem Alex nie może pogodzić się z decyzją siostry.

Viola informuje Ulę, że jej sytuacja uległa zmianie i muszą skorygować swoje ustalenia. Chce mieć udział od zamówienia. Paulina jednak kategorycznie odmawia. Ma żal do Uli, że zataiła przed nią kluczowe informacje. Z kolei Aleks żąda stanowiska i gabinetu dla siebie. Adam jest załamany. Ula stara się załagodzić wszystkie kryzysy. Niestety, czas ją goni – do wyjazdu został  dzień…

Urodzona Gwiazda streszczenie odcinka 13

Urodzona Gwiazda odc. 13 streszczenie, odcinek VOD

Sanatorium MIłości 3 odc. 8 online

Sanatorium Miłości 3 odc 8 – powtórki online. Gdzie obejrzeć VOD TVP?