w

Borussia – Bayern online. Mecz na żywo w internecie

Ruch Górnik transmisja

Borussia – Bayern transmisja z hitu Bundesligi na żywo dostępna będzie na platformie ViaPlay. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Zobacz gdzie oglądać transmisje, stream i gdzie śledzić mecz Borussia – Bayern online za darmo.

Mecz Borussia – Bayern na żywo

Mecze Borussii Dortmund z Bayernem Monachium od dawna dostarczają dużych emocji. Tym razem nie będzie inaczej, ponieważ obie drużyny dzieli w tabeli tylko jeden punkt i stawką jest pozycja lidera.

Atutem Borussii Dortmund jest własne boisko, ale niestety w tym tygodniu okazało się, że meczu na żywo z wysokości trybun nie będą mogli obejrzeć kibice. Puste trybuny odbiorą uroku temu klasykowi.

Mimo to transmisja z Borussia – Bayern na żywo cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem. Początek spotkania o godzinie 18:30. Gdzie oglądać? Mecz transmitować będzie ViaPlay.

Borussia Bayern transmisja online za darmo?

Dostęp do telewizji kosztuje 34,99 zł na miesiąc. NIestety platforma ta nie oferuje już darmowego okresu testowego. Zapraszamy do śledzenia meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium online za darmo w naszym serwisie za pomocą relacji live.

Zapraszamy już dzisiaj popołudniu. Zobacz jak poradzi sobie Robert Lewandowski w starciu ze swoim byłym klubem.

Polska Holandia online za darmo

Jagiellonia – Górnik Łęczna online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Polska Holandia online za darmo

Lechia – Raków online za darmo. Mecz na żywo w internecie