Barwy Szczęścia 2216 – 2220. Streszczenie, zwiastun, odcinki VOD

Barwy Szczęścia odcinki 2216, 2217, 2218, 2219, 2220 wyemitowane zostaną w tym tygodniu. Zobacz zwiastun oraz streszczenie odcinków. Wszystkie można oglądać w telewizji TVP 2 oraz TVP VOD.

Barwy Szczęścia – kiedy emisja?

  • Barwy Szczęścia 2216 – poniedziałek 16 marca
  • Barwy Szczęścia 2217 – wtorek 17 marca
  • Barwy Szczęścia 2218 – środa 18 marca
  • Barwy Szczęścia 2219 – czwartek 19 marca
  • Barwy Szczęścia 2220 – piątek 20 marca

Barwy Szczęścia – streszczenia odc. 2216, 2217, 2218, 2219 oraz 2220

Barwy Szczęścia 2216 – streszczenie

Krystyna zgadza się zaopiekować Witkiem podczas służbowego wyjazdu Marka, choć jest przekonana, że wcale nie chodzi o pracę, a o nowy związek syna. Chłopak ma żal do ojca o ciągłe przeprowadzki i zmiany szkół. Nie mogąc dogadać się z Jaworskim pod jednym dachem, Witek wpada na pomysł, by zamieszkać z Aleksem i jego rodziną. Darek i Józek są zadowoleni z działań Igi jako PR – owca Spartan. Podczas sesji zdjęciowej klubu kibica Walawska wykazuje się profesjonalizmem i kreatywnym podejściem do dzieci, zwracając na siebie uwagę Szuberta. Klara dochodzi do wniosku, że musi się czymś zająć, by nie pogrążyć się w rozpaczy z powodu śpiączki Huberta. Zastanawia się nad złożoną jej przez Winicjusza propozycją pisania powieści pod pseudonimem Katarzyna Zima.

Barwy Szczęścia 2217 – streszczenie

Witek i Aleks wszelkimi sposobami starają się przekonać Marka, Aldonę i Borysa do pomysłu wspólnego zamieszkania w Borkach. Z kolei Krystyna chce zatrzymać wnuka u siebie, choćby kosztem wyprowadzki Jaworskiego. Mimo że w spółdzielni literackiej Winicjusza pracuje Kniewski, Klara decyduje się na dołączenie do zespołu “Katarzyna Zima”. W szpitalu Pyrka opowiada nieprzytomnemu Hubertowi o codziennych rodzinnych sprawach. Renata i Dominika z pomocą Sebastiana przygotowują Feel Good do działalności coworkingowej. Lokal odwiedza Damian, który krytykuje pomysł Kowalskiego.

Barwy Szczęścia 2218 – streszczenie

Dziś wielki dzień Reginy. Franek cieszy się, że ukochana czuje się dobrze przed konkursem duetów fortepianowych i że bóle stawów i nadgarstków minęły. W amfiteatrze stan zdrowia Reginy drastycznie się pogarsza. Madzia przychodzi do Kacpra z nową ideą ochrony środowiska, poprzez rezygnację z konsumpcji mięsa. Dziewczyna próbuje wywołać dyskusję, ale Jabłoński daje jej do zrozumienia, że chce być sam. Po wyjściu Madzi Małgorzata próbuje uświadomić Kacprowi, że swoim zachowaniem zranił uczucia ukochanej. Celina, Lidka i Herman goszczą niewidome dzieci na treningu w Fitness Klubie. Spotkanie, mimo gaf i niezręczności ze strony trenerek, cieszy obie strony.

Barwy Szczęścia 2219 – streszczenie

Arleta i Remek są przerażeni omdleniem Reginy w trakcie finałowego występu w konkursie fortepianowym. Franek zachowuje zimną krew i wzywa pogotowie. Czapla trafia do szpitala z podejrzeniem zawału. Aldona i Borys widzą, że obecność w domu Witka daje Aleksowi wiele radości. W szkole syn Złotego zostaje wyśmiany przez kolegów z klasy za zadawanie się z małolatem. Po miłej kolacji w Feel Good Herman zaprasza Celinę do siebie, lecz kobieta wytrącona z równowagi zasłabnięciem Reginy – odmawia. Następnego dnia w pracy masażysta traktuje Brońską z rezerwą.

Barwy Szczęścia 2220 – streszczenie

Witek, by zyskać przychylność kolegów z klasy, zaczyna dystansować się od Aleksa. Jedzie do szkoły autobusem, zamiast skorzystać z podwózki Borysa. Następnie daje się namówić na wagary i tak trafia do kawalerki po babci Piotrka, gdzie nowi kumple zażywają narkotyki. Regina przerażona coraz gorszym samopoczuciem i omdleniem podczas konkursu jedzie do przychodni. Robi komplet badań i spodziewa się najgorszego. Franek chce wierzyć, że to tylko przemęczenie. Klara ma spotkanie w spółdzielni literackiej w sprawie powieści Katarzyny Zimy. Kniewski nie zostawia na jej konspekcie suchej nitki. Poza tym Pyrka nie rezygnuje z “rozmów” z pozostającym w śpiączce Hubertem.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P