Azja Express 2023 odc. 2 streszczenie. Powtórka VOD

Azja Express 2023 odc. 2 już w sobotę 11 marca. Co się w nim wydarzy? Oczywiście poznamy uczestników nowego sezonu, którzy zbiorą się w Stambule. Jakie zadanie czeka na nich na początek?

Już dziś premiera Azja Express odcinek 2. Co wydarzy się w nim wydarzy? W drugim odcinku zasada numer jeden brzmi: nie być ostatnim na mecie! Jedynym ratunkiem dla spóźnialskich okaże się bowiem zawartość czarnej koperty, przekazanej przez prowadzącą. Jeśli w środku znajdzie się zielony kartonik, para zostanie w wyścigu. Czerwona kartka to zejście ze szlaku i powrót do domu. 
Sukces pierwszej misji będzie zależał od celnego i czujnego oka. By ruszyć w dalszą drogę, pary spróbują trafić z łuku do tradycyjnej osmańskiej tarczy i policzyć wszystkie części garderoby, ubranego na cebulkę, łucznika.

Kolejne zadanie odbędzie się na polach słoneczników. Dwa duety, które najszybciej wykonają misję, zawalczą o amulet wartości 10 tysięcy złotych. Ale to jeszcze nie koniec wyzwań przed jakimi staną uczestnicy! Będą musieli wykazać się spostrzegawczością i odnaleźć igłę w stogu siana, czyli konkretne figurki z pianki morskiej w specjalnie oznaczonych sklepach. Prowadząca natomiast przywita uczestników na mecie odcinka w miejscowości Kütahya. Tam okaże się co skrywa czarna koperta! Czy pierwsza para pożegna się z programem, a może jednak w trzecim odcinku nadal będzie komplet uczestników?

Zobacz gdzie oglądać Azja Express online za darmo na żywo i formie powtórek.

Azja Express 2023 odc. 2 można obejrzeć w sobotę 11 marca o godzinie 20:00. Powtórka dostępna będzie w niedzielę o 12:05 w TVN i o 22:00 w TVN Style.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ