Andora – Polska online za darmo. Mecz na żywo za free

Andora – Polska online. Transmisja z TVP 1 na żywo będzie dostępna w internecie za darmo. Zobacz gdzie obejrzeć live stream.

Celem gra w barażach

Ostatnie wyniki reprezentacji Polski sprawiły, że biało-czerwoni są bardzo bliscy gry w barażach. Najprawdopobniej cel ten osiągną już dzisiaj. Albania ma dwa punkty mniej od Polski, ale dzisiaj gra z Anglią, więc można założyć, że nie zdobędzie punktów.

Oczywiście Polacy sami muszą wygrać. Mecz Andora – Polska na żywo można obejrzeć w piątek o godzinie 20:45. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Mecz na żywo w TVP skomentują Mateusz Borek, a także Marcin Żewłakow.

Andora – Polska online za darmo. Transmisja w internecie

Mecze Polaków można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. To bardzo popularny sposób oglądania transmisji, szczególnie dla osób przebywających za granicą. Andora – Polska stream online za free dostępny jest na sport.tvp.pl. Ponadto telewizję TVP 1 na żywo w internecie można obejrzeć na WP Pilot. Ta opcja pozwala właśnie obejrzeć mecz Andora – Polska za granicą.

Linki do transmisji znajdują się powyżej.

Znamy już w skład w którym reprezentacja Polski wybiegnie na boisko. Na debiut Matty’ego Casha będzie musieli poczekać przynajmniej do drugiej połowy, ponieważ zasiadł on na ławce rezerwowych.

Skład Polski: 1. Szczęsny – 18. Bereszyński, 15. Glik, 13. Rybus – 21. Jóźwiak, 20. Zieliński, 10. Krychowiak, 14. Klich, 19. Frankowski – 9. Lewandowski, 7. Milik

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P